RFORCE Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RFORCE Community


 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
RFORCE Community Copyright© 2013-2015

 

 DEAR JOHN – DRAGUL MEU JOHN

In jos 
AutorMesaj
cta
Fondator
Fondator
cta


Mesaje : 574
Data nasterii : 06/06/1995
Varsta : 28
Localizare : Romania

DEAR JOHN – DRAGUL MEU JOHN Empty
05052015
MesajDEAR JOHN – DRAGUL MEU JOHN

TITLU
Dear John - Dragul meu John 2010 Online
DESCRIERE
Dear John (titlu romana: Dragul meu John) este un film romantic care a castigat patru premii si sapte nominalizari, acesta fiind regizat de Lasse Hallström.

Dear John (titlu romana: Dragul meu John) este un film romantic care a castigat patru premii si sapte nominalizari, acesta fiind regizat de Lasse Hallström. Rolul lui John este interpretat de actorul Channing Tatum care si-a facut simtita prezenta in “cinematografia” mondiala cu multe pelicule bune. Filmul este bazat pe un roman scris de Nicholas Sparks fiind cunoscut pentru astfel de romane romantice precum The Notebook si A Walk to Remember. John Tyree este un soldat care incepe sa o placa pe o tanara frumoasa, aceasta numindu-se Savannah Curtis (rol jucat de catre Amanda Seyfried). Poate ca titlul nu este unul foarte ok ati spune, insa acesta a fost ales datorita inceputului din scrisorile pe care Savannah i le trimite lui John. Cei doi isi trimit scrisori timp de sapte ani in mod frecvent, iar acestea il ajuta pe John foarte mult avand tot mai multe misiuni destul de periculoase.
Sus In jos
https://rforce.forumgratuit.ro
Distribuie acest articol pe: reddit

DEAR JOHN – DRAGUL MEU JOHN :: Comentarii

Niciun comentariu.
 

DEAR JOHN – DRAGUL MEU JOHN

Sus 

Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RFORCE Community :: Timp Liber :: Filme Online-
Mergi direct la: